केन्द्रीय संस्करण

‘रुमाल फाटी गो’ भोला र विनिताको रोमान्स

person explore access_timeफागुन १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । पूर्वेली गीत बजारमा सुस्ताएको बेला पत्रकार भोला अधिकारीले आफ्नै शब्द तथा संगीतमा पुर्वेली गीत ‘रुमाल फाटी गो’ ल्याएका छन् । गायक बुद्ध खत्री र गायिका रोशनी राना मगरको स्वर रहेको गीतको भिडियो पनि पुर्वका रमणिय स्थानमा छायाँकन भएको छ । 

गीतले सानैमा छोडेको मायालुलाई रुमाल मार्फत सम्झिने प्रयास गरेको छ । भिडियो पनि सोही अनुसार निर्माण भएको छ ।  भिडियोमा भोला अधिकारी, विनिता राई, बद्रि पौडेल, सर्वज्ञान कोइराला, गुञ्जन माझी, विएन नेपाल अभिनय देख्न सकिन्छ । ज्ञानेन्द्र कोइरालाको छायाँकन तथा सम्पादन रहेको भिडियो निर्देशन समेत भोलालेनै गरेका हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...