केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रियसभामा दोहोरिनेबारे अर्थमन्त्री: २१ गते शपथग्रहण छ, त्यहीँ दिन भेटौंला

person explore access_timeफागुन १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अर्थमन्त्री डा.युवराज खतिवडाले राष्ट्रियसभा सदस्यमा दोहोरिने वा नदोहोरिने भन्ने सम्बन्धमा के हुन्छ भन्ने जिज्ञासा राखेर हतार नगर्न सञ्चारकर्मीलाई सुझाव दिएका छन् । मन्त्रिपरिषद् बैठकका निर्णयहरु सार्वजनिक गर्दै अर्थमन्त्री खतिवडाले २१ गते राष्ट्रियसभाका सदस्यहरुको शपथ ग्रहण भएको भन्दै त्यही दिन आफू दोहोरिने कि नदोहोरिने भन्ने थाहा हुने बताए । 

‘मेरै बारेमा कुरा उठाउनुभएछ, राष्ट्रियसभा । तर तपाईँहरु अलिक हतार गर्दै हुनुहुन्छ । २१ गते शपथ ग्रहण छ, त्यही दिन भेट हुन्छ, भेट नभए पनि कुराकानी भइहाल्छ ।’ 

अहिले राष्ट्रियसभा सदस्य को बन्ने भन्ने सम्बन्धमा राजनीतिक माहौल तातेको छ । सत्तारुढ नेकपा सचिवालय बैठकले वामदेव गौतमलाई सदस्यमा लैजाने गरी सहमति गरेको छ । तर प्रधानमन्त्री केपी शर्माओलीले सचिवालयको निर्णय नमान्ने र खतिवडालाई नै पुनः सदस्यका लागि सिफारिस गर्ने नेकपाका नेताहरुसँग बताउँदै आएको बताइन्छ । 

यो सम्बन्धमा सोधिएको प्रश्नबारे बताउँदै उनले भने– ‘यसबारे थप जवाफ दिनुपर्ने आवश्यकता मैले देखेको छैन ।’
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...