नेकपाले फेरि राख्न थाल्यो कार्ल मार्क्स र लेनिनका तस्बिर

person explore access_timeफागुन १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले औपचारिक कार्यक्रममा कार्ल मार्क्स, लेनिनका तस्वीर राख्न थालेको छ ।


पार्टी एकतायता पार्टीको औपचारिक कार्यक्रममा उनीहरुको तस्वीर राखिएको थिएन ।बिहीबार राजधानीमा आयोजित वागमती प्रदेशस्तरीय कार्यकर्ता प्रशिक्षण कार्यक्रममा नेकपाले अन्तर्राष्ट्रिय कम्युनिस्ट नेताहरुको तस्वीर राखेको हो ।यसअघि औपचारिक कार्यक्रममा पार्टीका दुई अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र केपी शर्मा ओलीको तस्वीर राखिदैँ आएको थियो ।

गत माघमा बसेको केन्द्रीय समिति बैठकमा पुष्पलाल श्रेष्ठ, मदन भण्डारीका अतिरिक्त अध्यक्षद्वयको तस्वीर ब्यानरमा राखिएकोप्रति सदस्यहरुले प्रश्न उठाएका थिए । बैठकमा उठाइएका प्रश्नको जवाफ दिँदै अध्यक्ष प्रचण्डले अबदेखि यस्ता कार्यक्रममा अध्यक्षद्वयको तस्वीर नराखिने जानकारी दिएका थिए ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।