केन्द्रीय संस्करण

एमसीसीको विरोधमा दश वामपन्थी दल

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । दश वामपन्थी दलहरुले एमसीसी र कालापानी भूभागलाई भारतीय नक्सामा सामेल गरेको विषयलाई लिएर विरोध प्रदर्शन गर्ने भएका छन् । मंगलबार बसेको दश वामपन्थी दलहरुको संयुक्त बैठकले संघर्षका कार्यक्रमहरु समेत तय गरेको छ ।

संघर्षका कार्यक्रम अन्तर्गत फागुन १५ गते अन्तरक्रिया कार्यक्रम, १६ गते दबाबमुलक कार्यक्रम र २२ गते दिउँसो १२ बजे माइतीघर मण्डलाबाट  संसद भवनसम्म विरोध जुलुस निकाल्ने निर्णय भएको दश दलद्वारा जारी संयुक्त वक्तव्यमा जनाइएको छ ।

संयुक्त बैठकमा नेकपा मसाल, नेकपा (माले), राष्ट्रिय जनमोर्चा, देशभक्त गणतान्त्रिक मोर्चा, नेकपा राष्ट्रिय सम्मेलन आयोजक समिति, नेकपा (माओवादी केन्द्र), जन समाजावादी पार्टी, राष्ट्रिय जागरण परिषद र नेकपा संयुक्तको सहभागिगता रहेको थियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...