केन्द्रीय संस्करण

‘के नेकपा राजनीतिक स्थिरता दिन अक्षम छ भन्ने सन्देश दिन खोजिएको हो ?’

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । परराष्ट्रमन्त्री प्रदिप ज्ञवालीले संविधान संशोधनको बेमौसमी बहसले पार्टीको छबि बिग्रिन सक्ने बताएका छन् । मन्त्री ज्ञवालीले कहिले आलोपालो प्रधानमन्त्री त कहिले शासन प्रणाली परिवर्तन अनि कहिले राष्ट्रियसभा सदस्य पनि प्रधानमन्त्री हुने व्यवस्था गर्न संविधान संशोधनको बेमौसमी बहसले पार्टीलाई हित नगर्ने बताए ।

मंगलबार सामाजिक सञ्जालमा स्टाटस् लेख्दै नेकपाका नेता समेत रहेका मन्त्री ज्ञवालीले यस्तो बेमौसमी बहसले नेकपा राजनीति स्थिरता दिन अक्षम छ भन्ने खराब सन्देश जान सक्नेतर्फ सचेत रहनुपर्नेमा जोड दिएका छन् ।

उनले भनेका छन्ः ‘कमरेडहरु, गत निर्वाचनमा हामीमाथि जनविश्वासको आधार थियो–स्थिरता र समृद्धिको अपिल । तर कहिले आलोपालो प्रम त कहिले शासन प्रणाली परिवर्तन, अनि राष्ट्रियसभा सदस्य पनि प्रम नै हुने व्यवस्था गर्न संविधान संशोधनको बेमौसमी बहस । के नेकपा राजनीतिक स्थिरता दिन अक्षम छ भन्ने सन्देश दिन खोजिएको हो ?’

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...