केन्द्रीय संस्करण

विद्युत् चोरी  गर्ने  ६  जना पक्राउ

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0

सप्तरीको राजविराजबाट विद्युत् चोरी गरेको आरोपमा प्रहरीले आज ६  जनालाई  पक्राउ  गरेको छ  । पक्राउ पर्नेमा  जिल्लाको राजविराज  नगरपालिका वडा–१ बस्ने सतनारायण साह, दिनेश यादव, एकराम यादव, वडा नंं २ बस्ने मोहमद अमिन, वडा नं ११ बस्ने श्यामकुमार मण्डल र नारायणप्रसाद यादव रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ  ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय, राजविराजस्थित नेपाल विद्युत् प्राधिकरण वितरण केन्द्रको कर्मचारीको संयुक्त टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ । यता पक्राउ परेका ६ जनालाई विद्युत् चुहावट नियन्त्रण विनियमावली २०५९ अनुसार कारवाही गरिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक  तिलक भारतीले बताए । यसैबीच जिल्लाको विभिन्न गाउँपालिका तथा नगरपालिकामा भइरहेको विद्युत् चुहावट नियन्त्रणतर्फ नेपाल विद्युत्  प्राधिकरण  र स्थानीय प्रहरीले सक्रियता देखाइएको छ  । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...