केन्द्रीय संस्करण

२१ वर्षअघि सवारी ज्यान मुद्दामा फरार प्रतिवादी पक्राउ

person explore access_timeफागुन ११, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रहरीले २१ वर्ष अघि सवारी ज्यान मुद्दामा फरार प्रतिवादी पक्राउ गरेको छ । महानगरीय प्रहरी बृत्त थानकोट र महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाबाट खटिएको प्रहरी टोलिले  प्रहरीले २१ वर्ष अघि सवारी ज्यान मुद्दामा फरार प्रतिवादी पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी बृत्त थानकोटका प्रमुख डिएसपी घनश्याम श्रेष्ठले चन्द्रागिरि नगरपालिका वडा नं २ बाँडभन्ज्याङ बस्ने गोविन्द लामालाई पक्राउ गरेको  पुष्टि गरे ।

थानकोट बृत्तका प्रमुख श्रेष्ठका अनुसार निज लामा सवारी ज्यान मुद्दामा फरार प्रतिवादी हुन र लामालाई जिल्ला अदालत काठमाण्डौबाट मिति २०५५ मंसिर २० गते ४ महिना २८ दिन कैद सजाय र दुई हजार  जरिवाना तोकिएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.