केन्द्रीय संस्करण

बायर्नको रोमाञ्चक जित

person explore access_timeफागुन १०, २०७६ chat_bubble_outline0

रोबर्ट लेवान्डोस्की चम्किएपछि बायर्न म्युनिखले जर्मन बुन्डेसलिगा फुटबलमा पाडेरबोर्नमाथि रोमाञ्चक जित निकालेको छ । 

घरेलु मैदानमा सुक्रबार राति भएको खेलमा बायर्नले पाडेरबोर्नलाई ३–२ गोलले हरायो । बायर्नको जितका २५औं मिनेटमा सर्ज गेनाबरीले खाता खोलेका थिए । ४४औं मिनेटमा पाडेरबोर्नका डेनिस श्रीबेनले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । 

लेवान्डोस्कीले ७०औं मिनेटमा गोल गर्दै बायर्नलाई पुनः अग्रता दिलाए । ७५औं मिनेटमा पाडेरबोर्नका स्टेभन मिशेलले गोल गर्दै खेल बराबरीतर्फ धकेले । त्यसपछि ८८औं मिनेटमा लेवान्डोस्कीले ब्यक्तिगत दोस्रो तथा निर्णायक गोल गर्दै बायर्नलाई जित दिलाए । 

जितसँगै शीर्ष स्थानमा रहेको बायर्नले २३ खेलबाट ४९ अंक बनाएको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको आरबी लेइपजिगको ४५ अंक छ  लेइपजिगले एक खेल कम खेलेको छ । बायर्नसँग हारेको पाडेरबोर्न १६ अंक सहित अन्तिममा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...