केन्द्रीय संस्करण

गाउँपालिकामा लगाइएको तालाबन्दी खुल्यो

person explore access_timeफागुन ८, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

सिरहा । सिरहाको औरही गाउँपालिका कार्यालयमा वडाअध्यक्षले गरेको तालाबन्दी आज साँझ खोलिएको छ । गाउँपालिकाको आयव्यय १५ दिनभित्र सार्वजनिक गर्ने, बालपोषण रकम वितरण गर्नेलगायत विषयमा सहमति भएपछि साँझबाट गाउँपालिका कार्यालयको तालाबन्दी खोलिएको हो ।

गाउँपालिका कार्यालयमा भएको तालाबन्दी खोलाउने सन्दर्भमा जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख रामचन्द्र ठाकुर र प्रमुख जिल्ला अधिकारी गोपालकुमार अधिकारीको पहलमा आज भएको वार्तामा गाउँपालिकाका अध्यक्ष सिद्धार्थ यादवले गाउँपालिकाको आयव्यय १५ दिनभित्र सार्वजनिक गर्ने, बालपोषण रकम वितरण गर्ने, गाउँपालिकाबाट सम्पन्न भएका योजनाको ३० दिनभित्र भुक्तानी दिने सहमति जनाएपछि तालाबन्दी खोलिएको वडा नं ५ का वडाध्यक्ष दिलीपकुमार यादवले जानकारी दिए । 

गाउँपालिकाको आयव्यय सार्वजनिक गर्नुपर्ने, विगत डेढ वर्षदेखि रोकिएको बालपोषण रकम उपलब्ध गराउनुपर्ने, आर्थिक वर्ष २०७५/७६ मा सम्पन्न भएका विकास निर्माण योजनाको रकम भुक्तानी गर्नुपर्ने, योजनाको टेण्डर प्रक्रियाको सूचना दिनुपर्नेलगायत माग गर्दै गाउँपालिकाको ५ मध्ये चार वटा वडाका वडाध्यक्षले गत बुधबार तालाबन्दी गरेका थिए ।  गत आव २०७५/७६ मा चारवटै वडामा सम्पन्न भएको ६० वटा योजनाको रु चार करोडभन्दा बढी रकम भुक्तानी हुन बाँकी रहेको वडाध्यक्ष यादवले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...