केन्द्रीय संस्करण

प्रधानाध्यापकविरुद्ध विशेष अदालतमा आरोपपत्र दायर

person explore access_timeफागुन ६, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले विद्यालयको बजेट हिनामिना गरेको आरोपमा गोरखाको तत्कालीन सिरानचोक गाविस–१ मा रहेको नेपाने माध्यमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक शिवकुमार साहविरुद्ध आज विशेष अदालतमा आरोपपत्र दायर गरेको छ । 

तत्कालीन जिल्ला शिक्षा कार्यालयबाट पुस्तकालय व्यवस्थापनका लागि ‘फिक्सिङ’ र किताब खरिद शीर्षकमा निकासा भएको रकम हिनामिना गरेको आयोगले आरोप लगाएको छ । निजले झुठा बिल भर्पाइ तथा कागजात बनाई अनुदान शीर्षकको रुकम रु छ लाख ५० हजार हिनामिना गरेको सप्रमाण पुष्टि भएको आयोगका प्रवक्ता प्रदीपकुमार कोइरालालले जानकारी दिनुभयो ।  निज प्रअ साहविरुद्ध सोही रकम बराबर बिगो माग गर्दै आरोपपत्र दायर गरिएको आयोगले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...