केन्द्रीय संस्करण

भारतका भी. अनबिटेबल्स अमेरिकाज् गट ट्यालेन्टका बिजेता

person explore access_timeफागुन ६, २०७६ chat_bubble_outline0

‘अमेरिकाज् गट ट्यालेन्टः द च्याम्पियन्स’ मा भारतीय नृत्य समूह भी. अनबिटेलले जीत हासिल गरेका छन् ।

सोमबार आयोजित फिनालेमा भी. अनबिटेबल्सलाई सिजन २ को बिजेतको ताज प्रदान गरियो । ६ हप्ताको उक्त प्रतिस्पर्धामा भी. अनबिटेबलले ४० प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै उपाधि आफ्नो पोल्टोमा पारेको हो । निर्णयक साइमन कोवेलले उनीहरुको प्रस्तुतीलाई संसारकै उत्कृष्ट बताएका छन् ।

२९ जना सदस्य भएको भी. अनबिटेबल मुम्बईको एक डान्स समूह हो । यो समूहले सन् २०१९ मा पनि ‘अमेरिकाज् गट ट्यालेन्स’ मा भाग लिएका थिए । गत वर्ष उनले गेस्ट जज ड्वजेन वेडबाट गोल्डेन बजर पनि पाएका थिए ।  त्यतिबेला उक्त समूहले चौथो स्थान हासिल गरेको थियो । यसवर्षको ‘अमेरिकाज् गट ट्यालेन्टः द च्याम्पियन्स’ भने उनीहरुले बाजी मारेरै छोडे ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.