केन्द्रीय संस्करण

३८ दिनमा सकियो ‘माईकल अधिकारी’

person explore access_timeफागुन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । रियल प्रेम जोडी अभिनेता सौगात मल्ल र अभिनेत्री सृष्टि श्रेष्ठको मुख्य भूमिका रहेको फिल्म ‘माईकल अधिकारी’को छायाँकन सकिएको छ । झापा र इलामका बिभिन्न स्थानमा ३८ दिनको नियमित छायाँकनपछि फिल्म सकिएको निर्माण युनिटले जनाएको छ । 

आगामी २८ चैत्र प्रर्दशन मिति तय गरिएको फिल्ममा सौगात र सृष्टिको अलवा अशान्त शर्मा, ऐनी कुँवर, हेमन्त बुढाथोकी, विद्या कार्की, सुजना ढकाल, दीलिप बोहरा लगायतका कलाकारको अभिनय देख्न सकिन्छ । गोपीकृष्ण मुभिज्को ब्यानरमा निर्माण भएको फिल्मको निर्माता निरक पौडेल हुन् । फिल्मलाई उपत्यकामा रिच इन्टरटेन्टमेन्ट र जिजिए ग्रुपले वितरण गर्दैछ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...