केन्द्रीय संस्करण
समाचार

धादिङमा २२ वर्ष पछि फरार प्रतिवादी पक्राउ

person explore access_timeफागुन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

धादिङ । धादिङमा बहुबिवाह मुद्धाका फरार प्रतिवादी २२ वर्षपछि पक्राउ परेका छन् । धादिङ जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर २ बस्ने ५२ वर्षीय रामबहादुर अर्याललाई पक्राउ गरेको हो ।

अर्यालमाथि २०५४ साल कार्तिक २० गते जिल्ला अदालत धादिङले बहुबिवाह मुद्धामा १ महिना १५ दिन कैद र २ हजार जरिवाना हुने फैसला सुनाएको थियो । पक्राउ परेका अर्याललाई  आजै धादिङ जिल्ला कारागार चलान गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...