केन्द्रीय संस्करण

बायर्न म्युनिख फेरि शीर्षस्थानमा

person explore access_timeफागुन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

बायर्न म्युनिख फेरि जर्मन बुन्डेस लिगा फुटबलको शीर्षस्थानमा फर्किएको छ । आइतबार राति भएको खेलमा बायर्नले एफसी कोल्नलाई उसैको मैदानमा ४–१ गोलले हरायो ।

बायर्नको फराकिलो जितमा सर्जी जिनाब्रीले दुई तथा रोवर्ट लेवान्डोस्की र किङ्सले कोमानले एक एक गोल गरे । एफसी कोल्नका मार्क अथले सान्त्वना गोल फर्काए । खेलको तेस्रो मिनेटमै रोबर्टो लेवान्डोस्कीले गोल गर्दै बायर्नलाई अग्रता दिलाए । पाँचौं मिनेटमा किङ्सले कोमानले गोल गर्दै टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । १२ औँ मिनेटमा सर्जी गनाब्रीले तेस्रो गोल गरे । ६६औं मिनेटमा सर्जी गनाब्रीले व्यक्तिगत दोस्रो गाल गर्दै बायर्नलाई थप बिलयो बनाए । ७०औं मिनेटमा कोल्नका मार्क अथले सान्त्वना गोल गरेका थिए ।

जितसँगै शीर्ष टोली बायर्नको २२ खेलबाट ४६ अंक बनाएको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको आरबी लेइपजिगको ४५ अंक छ । बायर्नसँग पराजित एफसी कोल्न २३ अंक सहित १४औं स्थानमा छ । अर्काे खेलमा मेइन्ज र साल्केले गोलरहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...