ad
केन्द्रीय संस्करण

विवाहको एक महिनापछि कुकुरले टोक्यो, चार महिनादेखि परिवारले बाँधेर राखे, अहिले मृत्यु

person explore access_timeफागुन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

भारतको बटालाका विक्की नामका एक व्यक्तिको ६ महिना अघि धुमधामले विवाह भएको थियो । विवाहको एक महिनापछि नै उनलाई कुकुरले टोक्यो । उपचार पनि गराइएको तर कुनै फाइदा नभएको बताइन्छ ।

भारतीय मिडियामा प्रकाशितसमाचार अनुसार जब उनलाई कुनै उपचारले छोएन तब वरिपरिका मानिसहरुका लागि खतरा देखेर परिवारले बाध्यतामा आएर करिब चार महिना अघि उनलाई घरकै बेडमा बाँधेर राखे । कुकुरले टोकेको करिब पाँच महिनापछि विक्कीको आइतबार बिहानै मृत्यु भएको छ ।

कुकुरले दिमागको जति नजिक टोक्यो, त्यति छिटो फैलन्छ रेबिजः

पशु चिकित्सक मनबीर सिंहले रेबिज रोगले गलाको मांसपेशी खराब बनाउने जानकारी दिए । जसका कारण बिरामीलाई खानपिनमा समस्या हुन्छ । कुकुरले मानिसको दिमागको जति नजिक टोक्छ, त्यति नै चाँडो मृत्यु हुने उनले बताए ।

परिवारले भने, ‘पशु प्रेमका कारण भयो विक्कीको मृत्यु’

स्रोतका अनुसार कुकुरले विक्कीलाई टोक्ने बित्तिकै उनको उपचार गरिएको थिएन । तर केही दिन पछि कुकुरको मृत्यु भयो, त्यसपछि विक्कीको स्वास्थ्य पनि बिग्रदैं गयो । विक्कीलाई थुप्रै अस्पतालमा उपचार गराइयो तर कुनै सुधार देखिएन । विक्कीलाई रेबिज लागिसकेको थियो त्यसकारण उनले आफ्नै परिवारलाई पनि टोक्न सुरु गरिसकेका थिए । विक्कीका आफन्त सुरजारामले भने, ‘विक्कीलाई जनावरसँग निकै प्रेम थियो, उनले उक्त कुकुर घरमै पालेका थिए । आफैंले पालेको कुकुरले टोक्दा उनको मृत्यु भयो ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.