केन्द्रीय संस्करण

एक किलो प्याजको ३०० रुपैयाँ

person explore access_timeफागुन ४, २०७६ chat_bubble_outline0

सडक यातायात नजोडिएको हुम्लामा प्याजको मूल्य प्रतिकिलो ३०० रुपैयाँ पर्ने गरेको छ । हिउँदमा जिल्लामा प्याज उत्पादन नहुने र नेपालगन्ज तथा सुर्खेतबाट महँगो हवाइ ढुवानी भएर आउने भएपछि प्याजको मूल्य आकाशिएको खबर गोरखापत्र दैनिकमा छापिएको छ।  
सीमकोट बजारमा प्याज प्रतिकिलो तीन सय रुपैयाँ तिरेर उपभोग गर्नु परिरहेको सीमकोट बजारकी गृहिणी मधु बस्नेतले बताइन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...