केन्द्रीय संस्करण

आठ गोलको थ्रिलरमा पीएसजी एमिन्ससँग बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeफागुन ४, २०७६ chat_bubble_outline0

फ्रेन्च महारथी पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) फ्रेन्च लिग वान फुटबलमा रेलिगेसनको सङ्र्घमा रहेको एमिन्ससँग बराबरीमा रोकिएको छ । शनिबार राति भएको खेलमा पीएसजीले एमिन्ससँग ४–४ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको हो ।

स्टार खेलाडी केलियन एमबाप्पे र नेयमारबिनै खेलेको पीएसजीविरुद्ध घरेलु टोली एमिन्सले सानदार प्रदर्शन गरेको थियो ।

खेलमा सुरुवाती अग्रता एमिन्सले लिएको थियो । सेहरो गुरासीले पाँचौ मिनेटमा एमिन्सलाई अग्रता दिलाए । २९ औँ मिनेटमा गेल काकुटाले गोलगर्दै एमिन्सको अग्रता दोब्बर बनाए । ४० औँ मिनेटमा फौसिनी डायबेटले मिनेटमा गोल गर्दै एमिन्सलाई बलियो बनाए । त्यसपछि पीएसजीले पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा पहिलो गोल फर्कायो । पीएसजीका एन्ड्रे हेरेराले गोल गरे । नियान्जो कोवासीले ६० औँ र ६५ औँ मिनेटमा गोलगर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । मोउरो ईकार्डीले ७४ औँ मिनेटमा गोल गर्दै पीएसजीलाई अगाडी बढाए ।

खेलको अन्तिम मिनेटमा एमिन्सका सेहरो गुरासीले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याएका थिए  । बराबरीसँगै शीर्ष स्थानमा रहेको पीएसजीले २५ खेलबाट ६२ अंक बनाएको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको मार्सेको ४९ अंक छ । पीएसजीसँग एक अंक बाँडेको एमिन्सको २१ अंक छ । एमिन्स रेलिगेसनको चपेटामा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...