केन्द्रीय संस्करण

पीएसजी फ्रेन्च कपको सेमिफाइनलमा

person explore access_timeफागुन १, २०७६ chat_bubble_outline0

फ्रेन्च महारथि पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) फ्रेन्च कप फुटबलको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । बुधबार राति भएको खेलमा पीएसजीले डिजोनलाई उसैको मैदानमा ६–१ गोलले हरायो । पीएसजीको जितमा पाब्लो सरावियाले दुई, केलियन एमबाप्पे र थियगो सिल्भाले एक एक गोल गरे । पीएसजीले दुई गोल डिजोनबाट उपहार पाएको थियो । डिजोनका लागि मुनिर चोउएरले सान्तवना गोल गरे ।

पीएसजीले खेल सुरु भएको पहिलो मिनेटमै वेस्ली लोउटोओको आत्मघाती गोलबाट अग्रता लिएको थियो । त्यसपछि १३औं मिनेटमा डिजोनका मुनिर चोउएरले बराबरी गोल गरे । ४४औं मिनेटमा केलियन एमबाप्पेले गोल गर्दै पीएसजीलाई पुनः अगाडी बढाए ।

दोस्रो हाफमा शसक्त प्रदर्शन गरेको पीएसजीले चार गोल थपेको थियो । ५०औं मिनेटमा कप्तान थियगो सिल्भाले पाब्लो सरावियाको पासमा उत्कृष्ट गोल गरे । पाब्लो सरावियाले ५५औं मिनेटमा गोल गरे । ८६औं मिनेटमा डिजोनका सिनोउ कोउलीबलीको प्रहार आत्मघाती गोल भएको थियो । ९०औं मिनेटमा सरावियाले ब्यक्तिगत दोस्रो गोल थप्दै पीएसजीलाई सजिलै जिताए ।

यसैगरी लियोनले मार्सेलीलाई १–० गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा स्थान बनायो । लियोनको जितमा होउसिम ओउरले ८१औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरेका थिए । अर्को खेलमा रेनिसले एएसएम बेलफोर्टलाई ३–०गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.