केन्द्रीय संस्करण

सारा अली खानलाई ‘वान नाइट स्ट्यान्ट’ बारे प्रश्न सोध्दा आफैं डराइन् करिना कपुर, हेर्नुहोस् भिडियो

person explore access_timeमाघ २४, २०७६ chat_bubble_outline0

सेफ अली खान र उनकी जेठी श्रीमती अमृता सिंहकी छोरी सारा अली खान सेफकी दोस्रो श्रीमती करिना कपुर खानको च्याट शोमा पाहुनाको रुपमा उपस्थित भइन् । उक्त कार्यक्रममा साराले उनको प्रेम र नीजि जीवनबारे थुप्रै प्रश्न पनि सोधेकी छिन् । यतिमात्रै होइन, करिनाले सारासँग उनको ‘वान नाइट स्ट्यान्ड’ फोनमा ‘नटी मेसेज’ पठाएको जस्ता नीजि प्रश्न पनि सोधेका छन् । सारा अली खानले करिनाको शोमा आफ्नो मोटोपनाबारे पनि कुरा गरेको देख्न सकिन्छ ।

करिना कपुर खानको रेडियो शो ‘ह्वाट वुमन वान्ट’ को दोस्रो सिजनको नयाँ एपिसोडमा सारा अली खान आजकालको प्रेमबारे कुरा गरिरहेकी छिन् । करिनाले सारालाई सोधिन्, ‘के तिमीले कहिल्यै कसैलाई नटी टेक्स्ट पठाएको छौ ?’ तर यो प्रश्न सोध्ने बित्तिकै करिनाले थपिन्, ‘खासमा म यो जान्न चाहन्नँ तर आशा गर्छु कि तिम्रो पिताले यो सबै सुनिरहेका छैनन् ।’ यसको जवाफमा सारा भन्छिन्, ‘छ’ । यो सुन्ने बित्तिकै करिनाले भन्छिन्, ‘म यो कुरा तिम्रो पितालाई भन्न सक्छु, हो नि ?’ यसको जवाफमा सारा भन्छिन्, ‘हो, सायद उहाँले यो शो हेरिरहनुभएको होला ।’ करिनाले भन्छिन्, ‘ठिक छ सेफ, म घर आएर भन्नेछु ।’ त्यसपछि साराले तुरुन्त भन्छिन्, ‘नाईं, त्यस्तो नगर्नुहोस् ।’

यसका साथै करिनाले सारालाई ‘वन नाइट स्ट्यान्ड’ बारे पनि सोधिन् । यसको जवाफमा उनले ‘छैन’ भनिन् । यद्यपि, यो प्रश्न सोध्नुअघि करिना भन्छिन्, ‘मलाई थाहा छैन, यो प्रश्न मैले तिमीलाई सोध्नु ठिक छ छैन तर ठिक छ, हामी मोर्डन परिवार हौं । के तिमीले कहिल्यै वान नाइट स्ट्यान्ड गरेका छौ ?’ यसमा साराको जवाफ सुनेपछि करिना भन्छिन्, ‘धन्य, यो राहतको कुरा हो ।’

सारा अली खान आजकाल आफ्नो फिल्म ‘लभ आजकाल’ को प्रोमोशनमा व्यस्त छिन् । यो फिल्ममा सारा र कार्तिक आर्यनको जोडी देख्न सकिन्छ । लभ आजकाल फेब्रुअरी १४ तारिखमा रिलिज हुँदैछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.