केन्द्रीय संस्करण

१३ वर्षीया किशोरीको दाबीः ‘मलाई १० वर्षे प्रेमीले गर्भवती बनाए’

person explore access_timeमाघ २०, २०७६ chat_bubble_outline0

एक १३ वर्षीया किशोरीले आफूलाई १० वर्षे प्रेमीले गर्भवती बनाएको जानकारी दिन टिभीको सहायता लिएकी छिन् ।

यी दुई दार्या र इभान केही समयअघि रसियाली टिभी शो ‘अन एयर लाइभ’ मा आफ्नो विवादास्पद गर्भबारे जानकारी दिन, विज्ञमार्फत् परीक्षण गराउन उपस्थित भएका थिए । इभानले आफ्नी १३ वर्षीया प्रेमिकालाई गर्भवती बनाएको खबर गत हप्ता रसियाली सोसल मिडियामा प्रकाशित भएको थियो । यद्यपि, यो जोडीको अभिभावकले अहिले मात्र उनीहरुलाई आफ्नो पहिचान संसारमाझ उजागर गर्न अनुमती दिएका छन् ।

१३ वर्षीया ती किशोरीले आफू इभानबाहेक अन्य कोहीसँग पनि इन्टिमेट नभएको दाबी गरेकी छिन् । उनको कुरा मनोविद्ले विश्वास गरेका छन् तर विज्ञले भने इभानले कसैलाई गर्भवती बनाउन उनी निकै नै कम उमेरका छन् भन्दै यसलाई गलत बताएका छन् ।

‘कुनै गल्ती नहोस् भन्दै हामीले प्रयोगशालाको नतिजा एक पटक होइन, दुई पटक पनि होइन, तीन पटक परीक्षण गरेका छौं,’ यूरोलोजी र एन्ड्रोलोजी एक्सपर्ट डा. एभगेनी ग्रेकोभले उक्त कार्यक्रममा भने । ‘त्यसमा शुक्रकिट थिएनन् । ऊ अझै बच्चै छ । उसको टेस्टोस्टेरोनसमेत छैन । यहाँ थप्नु पर्ने कुरा के छ भने उसको यौवन नै सुरु भएको छैन । त्यसकारण हामीसँग धेरै प्रश्न छन् ।’

ग्रेकोभको प्रमाणपछि पनि यी दुई र उनका अभिभावकले दार्याले भनेको ठिक हो भन्ने दाबी गरिरहेका छन् । उनीहरुका अनुसार यी दुईले इभानको घरमा एक पटक यौन सम्बन्ध स्थापित गरेका थिए जसका कारण १३ वर्षे उनी गर्भवती भइन् । उनले १० वर्षे बालकले त्यस्तो गर्न नसक्लान् भन्ने सोचेको तर अहिले उनको त्यो सोचाई गलत भएको दार्याले बताएकी छिन् ।

‘त्यो उनैको आइडियो थियो, तर यसमा मलाई कुनै आपत्ति थिएन,’ दार्याले भनिन् । ‘१० वर्षमा कसैले यस्तो गर्न सक्ला भनेर मैले सोचेकी थिइन् । मैले त्यतिबेला केही पनि नहोला भनेर सोचेँ ।’

इभान आफैंलाई पनि प्रेमिकालाई गर्भवती बनाएको कुरामा विश्वास छैन तर जब उनलाई उक्त बच्चा तिम्रो होइन त भनेर प्रश्न सोधियो तब उनले भने, ‘त्यस्तो हुन सक्दैन ।’

‘मेरो छोराले ऊ बच्चाको बुवा हो भनेको छ, म उसलाई विश्वास गर्छु,’ इभानकी आमा गालिनाले भनिन् । ‘ऊ बच्चै छ, सायद उसलाई के भएको थियो भन्ने बारे राम्रोसँग थाहा छैन ।’

दार्या र उनकी आमाले त्यो बच्चा राख्न चाहन्छन् तर बच्चाको बुवा इभान हो होइन भनेर अहिले नै परीक्षण गर्न नसकिने बताइएको छ । रसियाली स्रोतका अनुसार यस्ता परीक्षण पछि मात्र गर्न सकिन्छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.