केन्द्रीय संस्करण

सलमानसँग सेल्फी लिन उत्साहित थिए प्रशंसक, रिसाएका खानले हातबाटै खोसे फोन (भिडियो)

person explore access_timeमाघ १५, २०७६ chat_bubble_outline0

सलमान खान एक पटक पुनः आफ्ना प्रशंसकसँग रिसाएका छन् । मंगलबार उनी फिल्म ‘राधे’ को सुटिङका लागि गोवा पुगेका थिए । जहाँ उनलाई हेर्नका लागि सयौं प्रशंसक एयरपोर्टमा उभिएका थिए । यतिबेला उनका एक प्रशंसकले जब मोबाइलबाट उनीसँग सेल्फी लिने कोसिस गरे तब सलमानले रिसाएर उनको हातबाट मोबाइल खोसे र एयरपोर्टबाट बाहिरिए ।

सुुरक्षाकर्मीले धकेलेः

सलमान खानले प्रशंसकको फोन खोसेको यो पहिलो घटना होइन । यसअघि पनि उनले थुप्रै पटक प्रशंसकमाथि रिस पोख्दै कतिको फोन खोसेका छन् भने कतिको फोन फ्याँकिदिएका पनि छन् । सलमानले ती व्यक्तिको फोन खोसेपछि उनको पछिपछि दौडिरहेका उनलाई सुरक्षाकर्मीले पनि धकेलेको भारतीय सञ्चार माध्यमले बताएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...