केन्द्रीय संस्करण

भरतको गोलमा आर्मी शीर्ष स्थानमा

person explore access_timeमाघ १४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौ । त्रिभुवन आर्मी क्लब शहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । एन्फा कम्प्लेक्स सातदोवाटोमा मंगलबार भएको खेलमा जाउलाखेल युथ क्लबलाई १–० गोलले हराउँदै आर्मी शीर्ष स्थानमा उक्लिएको हो । 

प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा आर्मीको जितमा कप्तान भरत खवासले निर्णायक गोल गरे । भरतले ७४औं मिनेटमा टेकबहादुर बुढाथोकीको पामसा गोल गरेका थिए । जाउलाखेलले पनि राम्रा अवसर गुमाएको थियो । ८४औं मिनेटमा एडमा डोम्वियाको हेड प्रहारलाई आर्मीका सेसेहाङ आङदेम्वेले गोललाइनबाट बचाएका थिए । आर्मीका विकास खवास म्यान अफ दी म्याच भए । 

उनले १० हजार रुपैयाँ पाए । जितसँगै आर्मीले ९ खेलबाट २० अंक बनाएको छ । आर्मी दोस्रो स्थानमा रहेको मछिन्द्रभन्दा एक अंकले अगाडीछ । १२ अंक बनाएको जाउलाखेल सातौं स्थानमा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.