ad
केन्द्रीय संस्करण

टेस्ट शृङ्खला इङ्ल्यान्डको पोल्टामा

person explore access_timeमाघ १४, २०७६ chat_bubble_outline0

घरेलु टोली दक्षिण अफ्रिकाविरुद्ध चार खेलको टेस्ट सिरिज इङ्ल्यान्डले जितेको छ । जोहनेसबर्गमा सोमबार राति भएको चौथो तथा अन्तिम टेस्टमा इङ्ल्यान्ड एक सय ९१ रनले विजयी भयो । जितसँगै इङ्ल्यान्डले सिरिज ३–१ ले जित्यो ।

इङ्ल्यान्डले दिएको चार सय ६६ रनको विजय लक्ष्यसहित दोस्रो इनिङ थालेको दक्षिण अफ्रिका दुई सय ७४ रन जोड्दै अलआउट भएको थियो । दक्षिण अफ्रिकाका लागि भान डेर डुसेनले सर्वाधिक ९८ रन बनाए । क्वीन्टन डी ककले ३९ र कप्तान फाप डु प्लेसिसले ३५ रन बनाए । इङ्ल्यान्डका बेन स्टोक्सले चार विकेट लिए । मार्क वुड र क्रिस वोक्सले तीन तीन विकेट झारेका थिए ।

यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको इङ्ल्यान्डले पहिलो इनिङमा चार सय रन जोड्दै अलआउट भएको थियो । दक्षिण अफ्रिका पहिलो इनिङमा एक सय ८३ रन जोड्दै अलआउट भएको थियो ।

इङ्ल्यान्डले दोस्रो इनिङमा दुई सय ४८ रन जोड्दै अलआउट भएपछि घरेलु टोली दक्षिण अफ्रिकाले चार सय ६६ रनको उच्च लक्ष्य पाएको थियो । वेन स्टोक्स म्यान अफ दी सिरिज भए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.