एलजीको प्रिमियम ब्राण्ड शप विराटनगरमा

person explore access_timeमाघ १३, २०७६ chat_bubble_outline0

विराटनगर– सी.जी. इलेक्ट्रोनिक्स को १८ औं शोरुम तथा एल.जी को ८ औं नयाँ प्रिमियम ब्राण्ड शप विराटनगरमा संचालनमा आएको छ । 


चौधरी ग्रुपको आफ्नै ३.० भर्सिन को अत्याधुनिक शोरुम विराटनगरमा संचालनमा आएको हो ।उक्त शो रुम प्रदेश नं. १ मा कम्पनीको पहिलो शो रुम हो भने, नेपालको ८ औं रहेको छ । शो रुम मा विभिन्न एल.जी ब्राण्डका घरायसी सामाग्रीहरु उपलब्ध छन् । यस शोरुममा ग्राहकहरुका लागि केही सयमका लागि विभिन्न छुट को ब्यवस्था पनि गरिएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।