केन्द्रीय संस्करण

इशानीले पाइन् चायल्ड आइकन पोखराको शीर्ष उपाधि

person explore access_timeमाघ १३, २०७६ chat_bubble_outline0

पोखरा । मिडिया ल्याण्डले पोखरामा आयोजना गरेको दोस्रो संस्करणको ‘चायल्ड आइकन पोखरा २०२०’ को शिर्ष उपाधि इशानी बराइली जितेकी छन् । पोखराको सभागृहमा आयोजित अन्तिम स्पर्धामा उनले अन्य प्रतियोगीलाई पछि पर्दै उपाधि चुमेकी हुन् । 

प्रतियोगीतामा जुनियरतर्फ फस्ट रनर्सअप प्राथना रेग्मी र सेकेन्ड रनर्सअप शिशु लावन्य लम्साल घोषित हुँदा सिनियरतर्फ फस्ट रनर्सअप मानुषी भण्डारी र सेकेन्ड रर्नसअप आकांक्षा आचार्य बने ।  पोखराका १५ विद्यालयबाट ३४ छात्रा र १६ छात्र गरेर प्रतियोगितामा जम्मा ५० जना बालबालिकाको सहभागिता रहेको थियो । 

प्रतियोगितामा जुनियर तथा सिनियर गरी दुई समूहमा विभाजन गरि प्रतिष्पर्धा गराइएको हो । आइकन भने दुवै समूहबाट एकमुष्ट छानिएको हो । प्रतियोगीताको निर्णायकमा गायक रामभक्त जोजीजु, गायिका इतु जोजीजु, रजनी ऋदम राई, मोडल विशाल गुरुङ, मिस तामाङ २०१७ बिजेता कविता तामाङ, खेलाडी जमुना थापा, रमेश पाण्डे, तारा गुरुङलगायत रहेका थिए । 

विजेता तथा उपविजताले अन्तर्राष्ट्रिय प्रतियोगितामा भाग लिन पाउनेछन् ।
 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.