केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डोले गोल गरेपनि युभेन्ट्स पराजित

person explore access_timeमाघ १३, २०७६ chat_bubble_outline0

सुपरस्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डोले गोल गरेपनि इटालियन महारथि युभेन्ट्सले सिरी ‘ए’ फुटबलमा नापोलीसँग नमिठो हार खेपेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा युभेन्ट्स नापोलीसँग २–१ गोलले पराजित भयो ।

प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा सबै गोल दोस्रो हाफमा भएको थियो । पाहुना टोली युभेन्ट्सलाई हार चखाउन नापोलीका पिओटर जिलिन्स्कीले ६३औं मिनेटमा खाता खोले । ८६औं मिनेटमा लोरेन्जो इनसिग्नेले गोल गर्दै नापोलीलाई जित नकिज पुर्याए । उनले जोसे मारिया कालीजोनको पासमा गोल गरेका थिए ।

खेलको अन्तिमसम्म अत्तालिएको युभेन्ट्सले ९०औं मिनेटमा सान्त्वना गोल फर्कायो । रोनाल्डोले ९०औं मिनेटमा गोल गरेपनि टोलीको हार टार्न सकेनन् । जारी सिजन पनि एकनास फर्ममा रहेका रोनाल्डोले आठ खेलमा लगातार गोल गरेका छन् । रोनाल्डोले एकपछि अर्को किर्तिमान बनाएपनि नापोलीसँगको हारले भने उनलाई निरास बनायो ।

हारेपनि शीर्ष स्थानमा रहेको युभेन्ट्सको २१ खेलबाट ५१ अंक छ । युभेन्ट्स दोस्रो स्थानमा रहेको इन्टर मिलानभन्दा तीन अंकले अगाडी छ । इन्टरको समान खेलबाट ४८ अंक छ । पछिल्ला दुई खेलमा बराबरीमा रोकिएका कारण इन्टरलाई घाटा लागेको हो । युभेन्ट्सलाई हराएको नापोली २७ अंक सहित १०औं स्थानमा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.