केन्द्रीय संस्करण

बायर्नको गोल वर्षा

person explore access_timeमाघ १२, २०७६ chat_bubble_outline0

बायर्न म्युनिखले जर्मन बुन्डेस लिगामा साल्कोमाथि गोल वर्षा गरेको छ । घरेलु मैदानमा शनिबार राति भएको खेलमा बायर्नले साल्केलाई ५–० गोलले हरायो ।

बायर्नको फराकिलो जितमा पाँच खेलाडीले गोल गरे । छैटौ मिनेटमा रोवर्ट लेवान्डोस्कीको गोलबाट अग्रता लिएको बायर्नका लागि थोमस मुलरले पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा दोस्रो गोल गरे । तेस्रो गोल ५०औँ मिनेटमा लियोन गोरेट्ज्काले गरे । थियागो अलकान्तारले ५८औँ र सर्जी जिनाब्रीले ८९औँ मिनेटमा गोल गर्दै बार्यनलाई सजिलै जिताए ।

जितसँगै बायर्नले शीर्षस्थानमा रहेको आरबी लेइपजिजसँगको दुरी एकमा झारेको छ ।

शनिबार रातिनै भएको खेलमा शीर्ष टोली लेइपजिज फ्रान्कफर्टसँग २–० गोलले पराजित भयो । लेइपिजिजको हारले पनि बायर्नलाई थप फाइदा पुग्यो । जितसँगै दोस्रो स्थानमा रहेको बायर्नको १९ खेलबाट ३९ अङ्क छ । लेइपजिजको ४० अङ्क छ । बायर्नसँग हारेको साल्के ३३ अङ्कसहित पाँचौ स्थानमा छ । २४ अङ्क बनाएको फ्रान्कफर्ट नवौँ स्थानमा उक्लिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...