केन्द्रीय संस्करण

फेसन सेन्सका कारण ट्रोल भए रणवीर सिंहः सोधियो, ‘दीपिकाको कपडा लगायौ ?’

person explore access_timeमाघ १२, २०७६ chat_bubble_outline0

रणवीर सिंह आफ्नो अचम्मको फेशन सेन्सका लागि परिचित छन् । हालै रणवीरले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा केही तस्बिर पोष्ट गरेका छन् जसमा उनले पोल्का डट ब्ल्याक शर्ट, मल्टीकलर्ड ट्राउजर, गगल्स र शर्टसँग म्याचिङ पोल्का डट क्याप लगाएको देखिएका छन् ।

उनको यो तस्बिर सार्वजनिक हुने बित्तिकै सोसल मिडिया प्रयोगकर्ताले उनलाई ट्रोल गर्न सुरु गरे । केही प्रयोगकर्ताले रणवीरलाई दीपिकाको कवडा लगाएको हो भनेर प्रश्न सोधे भने कतिले उनको फेसन सेन्स पटक्कै मन नपरेको भनी कमेन्ट गरे । एकजना प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘यो के गर्‍यौ ?’

सेलिब्रिटीले गरे तारिफः

रणबीरको लुक उनका प्रशंसकलाई त मन परेन तर उनका सेलिब्रिटी साथीहरुले भने उनको हिम्मतको मज्जाले तारिफ गरे । सोनू सूदले लेखे, ‘जीवनमा स्ट्राइप्स र डट्स नै महत्वपूर्ण हुन्छन्, भिन्न देखिन हिम्मत चाहिन्छ । ’

सेलिब्रिटी स्टाइलिस्ट नीरु रंधावाले लेखे, ‘मैले इमान्दारीतापूर्वक भन्ने हो भने यो आउटफिट निकै फेमिनिन छ तर तपाईं र तपाईंको कन्फिडेन्सको के कुरा गर्नु !’

राकेश ओम प्रकाश मेहराले लेखे, ‘वास्तविक रकस्टार !’

चर्चित कमेडियन गौरव गेराले लेखे, ‘के हो यो ? आशा पारेख जीले एउटा फिल्ममा लगाउनुभएको थियो ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...