केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्र र धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसनलाई मेगाड्रिम सहकारीको आर्थिक सहयो

person explore access_timeमाघ ११, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बालाजु माछापोखरीमा रहेको मेगाड्रिम बहुउद्देश्यीय सहकारीले राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्र र धुर्मुस सुन्तिली फाउण्डेसनलाई सहयोग गरेको छ । संस्थाको दशौं स्थापना दिवसको अवसर पारेर दुईवटै संस्थालाई ५५ हजार ५ सय ५५ रुपैंयाका दरले सहयोग गरेको हो । 

संस्थाले राष्ट्रिय आविष्कार केन्द्रका संस्थापक, नेपाली वैज्ञानिक तथा एसियाको नोवेल पुरस्कारले चिनिने रोमन मेग्सथ्सयका विजेता महावीर पूनलाई र धुर्मुस सुन्तिली फाउण्डेसनका सचिव पुरुषोत्तम हुमागाईलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि स्थानिय विकास राज्यमन्त्री राजवीर श्रेष्ठले चेक हस्तान्तरण गरका थिए ।

कार्यक्रममा सहकारी क्षेत्रमा योगदान गरेकोमा केशवबहादुर थापा लगाएत विभिन्न ब्यक्तीहरु साथै सप्ताहब्यापी रुपमा संस्थाले संचालन गरेका कार्यक्रममा उत्कृष्ठ हुनेहरुलाई सम्मान तथा पुरस्कार प्रदान गरेको थियो । 

साताव्यापी कार्यक्रम अन्तर्गत संस्थाका सेवाकेन्द्रहरुको संयोजनमा विभिन्न स्थानमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । रत्तदानमा एक सय जनाले रक्तदान गरेको संस्थाका प्रबन्ध सञ्चालक महाशंकर रेग्मीले जानकारी दिए । यसका साथै संस्थाले अन्तर सेवाकेन्द्र फूटसल प्रतियोगिता संचालन गरेको प्रबन्ध सञ्चालक रेग्मीले जानकारी दिए । 

संस्थाका अध्यक्ष उमाकान्त न्यौपानेको सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रममा राष्ट्रिय सहकारी बैंकका अध्यक्ष केबी उप्रेती, नेपाल बहुउद्देश्यीय केन्द्रीय सहकारी संघका सचिव माधव तिमल्सिना, जिल्ला सहकारी संघ काठमाडौंका अध्यक्ष ज्ञानबहादुर तामाङ्ग लगायत अतिथिहरुले शुभकामना दिएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.