केन्द्रीय संस्करण

गज्जब क्रुले बनायो ‘मेरी पुतली’

person explore access_timeमाघ १०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । चर्चित गायिका मेलिना राई र हिमाल सागरको स्वर रहेको गीत ‘मेरी पुतली’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । दीपक शर्माको संगीत, घनश्याम ओलीको शब्द रहेको गीतको भिडियोमा सहिन प्रजापति, कुशल विष्ट, जिवेश सिंह गुरुङ, सुनिसा बजगार्इं, सरोज ओलीको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

‘गज्जब क्रु’को पहिलो प्रस्तुतिको रुपमा निर्माण भएको म्युजिक भिडियो सहिन प्रजापतिले निर्देशन गरेका हुन् । नवराज उप्रेतीको छायाँकन रहेकोे भिडियोमा अमन मानन्धरको सम्पादन र रेनिश फागोको रंग संयोजन रहेको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.