केन्द्रीय संस्करण

यस्तो छ ‘दि कर्मा’ को ‘साना साना सपना’ गीत

person explore access_timeमाघ १०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अर्काे शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आउने फिल्म ‘दि कर्मा’को नयाँ गीत ‘साना साना सपना’ सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक गीतमा केतन क्षेत्रीको स्वर, मानस विक्रम थापा र अंकित बाबु अधिकारीको संगीत छ । गीतमा शब्द मानस बिक्रम थापाले कोरेका हुन् । 

गीतमा फिल्मका मुख्य कलाकार जयराज राय र संगीता नापितको रोमान्स समेटिएको छ । गीतको कोरियोग्राफी रामजी लामिछानेले गरेका हुन् । देवकुमार श्रेष्ठको निर्देशन रहेको फिल्म जय मिडिया म्यानेजमेन्ट र श्रीत फिल्मस् एण्ड इन्टरटेन्मेन्टको ब्यानरमा बनेको हो । फिल्मको कथा निर्माता जय राज राय आँफैले लेखेका हुन् ।

रायलाई फिल्म निर्माणमा श्रीदेव बि.एल. र निशा खतिवडाले सघाएका छन् ।  तराई क्षेत्रमा छायाँकन भएको फिल्ममा जय र संगीतासँगै परमिता आर.एल. राणा, करण वर्मा, निता ढुंगाना, बुद्दि तामाङ, अनुप सक्सेना लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...