केन्द्रीय संस्करण

क्यान–११ को लगातार दोस्रो जित

person explore access_timeमाघ ७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । मलेसिया–११ विरुद्धको दोस्रो मैत्रीपूर्ण एकदिवसीय क्रिकेटमा खेलमा नेपालको क्यान–११ ले फराकिलो जित निकालेको छ । पोखरा रंगशालामा मंगलबार भएको दोस्रो खेलमा क्यान–११ ले मलेसियालाई एकसय ७२ रनले हरायो । क्यानको यो लगातार दोस्रो जित हो । सोमबार भएको पहिलो खेलमा पनि क्यान–११ एक सय ३४ रनले विजयी भएको थियो ।

क्यानले दिएको दुई सय ९१ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको मलेसिया २८.४ ओभरमा सवै विकेट गुमाएर एक सय १८ रनमा समेटियो । मलेसियाका लागि शेद अजिजले सर्वााधक २८ रन बनाए । भुसन सेभले २४, भिरन्दीप सिंहले २३, अहमद अरिफले १९ रन बनाउनुबाहेक अन्य खेलाडीले दोहोरो रन बटुल्न सकेनन् । मलेसियालाई सस्तैमा समेट्न क्यानका किशोर महतो र ललित राजवंशीले समान तीन–तीन विकेट लिए । सुशन भारीले दुई तथा कमल सिंह ऐरी र पवन सर्राफले समान एक–एक विकेट लिएका थिए ।

यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको क्यान–११ ले निर्धारित ५० ओभरमा सात विकेटको क्षतिमा दुई सय ९० रन बनाएको थियो । क्यानका लागि कप्तान रोहितकुमार पौडेलले ५७ रन बनाए । ज्ञानेन्द्र मल्लले ५४, सुवास खकुरेल ४८, लोकेश बमले ३४, विनोद भण्डारीले २१ र सुनिल धमलाले २४ रन बनाए । मलेसियाका लागि नाजरिल रहमान र अनवार रहमानले दुई–दुई तथा मोहमद आरिफ र सर्भिन मुनियान्डीले एक–एक विकेट लिए । क्यानका किशोर महतो प्लेयर अफ दी म्याच भए ।

नेपालले अमेरिका र ओमनसँग आगामी माघ २२ देखि २९ गतेसम्म कीर्तिपुर क्रिकेट मैदानमा हुने विश्व क्रिकेट लिग–२ सिरिजको तयारीका लागि मलेसियासँग मैत्रीपूर्ण खेल खेलेको हो । त्रिकोणात्मक सिरिजको लागि अमेरिकाले सौरभ नेत्रवलकरको कप्तानीमा १४ सस्दय टोली घोषणा गरिसकेको छ । नेपाल आउनुअघि अमेरिकाले भारतमा तयारी गर्ने भएको छ । अमेरिकी टोली शुक्रबार भारत प्रस्थान गर्नेछ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...