केन्द्रीय संस्करण

महालक्ष्मी लाईफ इन्स्योरेन्सले ल्यायो ‘सामुहिक म्यादी जीवन बिमा’ योजना

person explore access_timeमाघ ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– महालक्ष्मी लाईफ इन्स्योरेन्स लिमिटेडले आफ्नो वार्षिकोत्सवको पूर्व सन्ध्यामा ‘सामुहिक म्यादी जीवन बिमा’ सार्वजनिक गरेको छ ।

एउटै बिमालेखबाट संगठित संस्थाको कर्मचारी, ऋणी, लगानी कर्ता, निक्षेपकर्ता वा सदस्यहरुको म्यादी बिमा गर्न सकिने समेत विशेषता रहेको यस बिमा योजनामा समूहका सदस्यहरु बिमा अवधि भित्र थप घट गर्न सकिने सुविधा रहेको छ । 

साथै यस बीमालेखमा ऐच्छिक सुविधा अन्तर्गत कुनै कारणवस समूहका सदस्यको ‘बिमित’ दुर्घटनाबाट मृत्यु भएमा थप बिमाङ्क बराबर रकम प्रदान गरिने, बिमा अवधि भित्र बिमितको मृत्यु भएमा क्रिया खर्च बराबर बिमाङ्कको १५ प्रतिशत वा ५० हजार जुन कम हुन्छ सो रकम थप प्रदान गरिनुका साथै बिमा अवधि भित्र समूहका सदस्य (बिमित)को दुर्घटनाबाट अङ्गभङ्ग भए अङ्गभङ्ग वापतको बिमाङ्कको  अनुपातिक रकम क्षतिपूर्ती प्रदान गरिने र पूर्ण अपाङ्ग र अशक्त भएमा बिमाङ्क बराबर रकम प्रदान गरिने सुविधा रहेको छ। 

एकदमै न्यून बीमाशुल्कमा बिमा गर्न सकिने यस बिमा योजनाले संगठित संस्था, प्रतिष्ठान, संघ, संगठनमा सम्बद्ध व्यक्तिहरुको जीवनमा आइपर्ने मृत्यु तथा अङ्गभङ्ग बाट पर्न सक्ने वित्तीय जोखिमलाई न्यूनिकरण गर्ने विश्वास लिईएको छ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.