ad
केन्द्रीय संस्करण

अष्ट्रेलियाविरुद्धको सिरिज भारतको पोल्टामा

person explore access_timeमाघ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । ओपनर रोहित शर्मा र कप्तान विराट कोहलीको उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेपछि अष्ट्रेलियाविरुद्धको तीन एकदिवसीय सिरिज घरेलु टोली भारतले जितेको छ ।

बैंगलोरमा आइतबार भएको खेलमा भारतले अष्ट्रेलियालाई सात विकेटले हरायो । यससँगै भारतले सिरिज २–१ ले जित्यो ।  पहिलो खेलमा भारत १० विकेटले पराजित भएको थियो । दोस्रो खेलमा भारतले अष्ट्रेलियालाई ३६ रनले हराएको थियो ।

दुई सय ८७ रनको विजयी लक्ष्य पछयाएको भारतले ४७.३ ओभरमा तीन विकेटको क्षतिमा लक्ष्य पूरा गरेको थियो । भारतको जितमा ओपनर रोहित शर्माले एक सय १९ रन बनाए । रोहितको यो एकदिवसीयमा २९औं शतक हो । कप्तान विराट कोहलीले ८९ रन बनाए । श्रेयर ऐरले अविजित ४४ र ओपनर लोकेश राहुलले १९ रन बनाए । अष्ट्रेलियाका एडम जम्पा, जोश हेजलवुड र एस्टन अगरले एक एक विकेट लिए ।

यसअघि टस जितेर ब्याटिङ रोजेको अष्ट्रेलियाले निर्धारित ५० ओभरमा नौ विकेटको क्षतिमा  दुई सय ८६ रन बनाएको थियोे । अष्ट्रेलियाका लागि पूर्व कप्तान स्टिभ स्मिथले एक सय ३१ रन बनाए । स्मिथको यो एकदिवसीयमा नवौं सतक हो । मार्नस लाबुसेनले ५४, एलेक्स करिले ३५, कप्तान आरोन फिन्चले १९ र एस्टन अगर ११ रन बनाए । भारतका तीब्र बलर मोहमद शामीले चार विकेट लिए । रविन्द्र जडेजाले दुई तथा कुलदिप यादव र नवदिप सैनीले एक एक विकेट लिएका थिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.