केन्द्रीय संस्करण

जनकपुरबाट चाइनिज पेस्तोलसहित २ जना पक्राउ

person explore access_timeमाघ ४, २०७६ chat_bubble_outline0

धनुषा । जनकपुरबाट प्रहरीले चाइनिज पेस्तोलसहित २ जनालाई  नियन्त्रणमा लिएको छ । धनुषाको क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका वडा नम्बर १ रमदैयाका ४० वर्षीय जितेन्द्र यादव र सोही नपा वडा नम्बर ५ बस्ने ३० वर्षीय कुमोद नारायण झालाई हतियारसहित पक्राउ गरिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक रामेश्वर कार्कीले जनाए ।

नियन्त्रणमा लिएका दुवै जनालाई शनिबार साँझ जनकपुरको भानुचोकबाट नियन्त्रणमा लिएको बताइएको छ । बा १४ च ७४५९ नम्बरको महिंद्रा टीयुभी गाडी र ज ९ प ४९०६ नम्बरको बाइक एक आपसमा ठोकिदा तत्काल प्रहरीले चारपाङ्ग्रे गाड़ी र बाइकलाई नियन्त्रणमा लिएर रेल्वे प्रहरी चौकीमा अनुसन्धान थालेको थियो ।

प्रहरीले दुर्घटनाको विषयमा अनुसन्धान गर्दा महिंद्रा टीयुभी गाड़ीभित्रको डिक्कीमा हतियार  भेटाएको थियो ।  प्रहरीले खोजतलास गर्दा ६ राउण्ड गोलीसहित चाइनीज पेस्तोल समेत बरामद भएको प्रवक्ता समेत रहेका डिएसपी कार्कीले बताए । घटनाका सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...