ad
x

अष्ट्रेलियामाथि भारतको जित

person explore access_timeमाघ ४, २०७६ chat_bubble_outline0

अष्ट्रेलियाविरुद्धको दोस्रो एकदिवसीय क्रिकेटमा घरेलु टोली भारत विजयी भएको छ । राजकोटमा सुक्रबार राति सम्पन्न खेलमा भारतले अष्ट्रेलियालाई ३६ रनले हरायो । यससँगै तीन खेलको सिरिजमा १–१ को बराबरी भएको छ । पहिलो खेलमा अष्ट्रेलिया १० विकेटले विजयी भएको थियो ।


जितका लागि तीन सय ४१ रनको विजयी लक्ष्य पक्ष्याएको अष्ट्रेलिया ४९.१ ओभरमा सवै विकेट गुमाएर तीन सय चार रनममा समेटिएको थियो । अष्ट्रेलियाका स्टिभ स्मिथले सर्वाधिक ९८ रन बनाए । मार्नुसले ४६, कप्तान आरोन फिन्चले ३३, एस्टोन अगरले २५ र केन रिचर्डसनले अविजित २४ रन बनाए । भारतका मोहमद शामीले तीन विकेट लिए । नापदिप शैनी, रबिन्द्र जेडेजा र कुलदिप यादबले दुई दुई विकेट लिए ।यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको भारतले ५० ओभरमा ६ विकेटको क्षतिमा तीन सय ४० रन बनाएको थियो । भारतका लागि शिखर धवनले ९६ रन बनाए । लोकेश राहुलले ८०, कप्तान विराट कोहलीले ७८ र रोहित शर्माले ४२ रन बनाए । अष्ट्रेलियाका एडम जाम्पाले तीन तथा केन रिचर्डसनले दुई विकेट लिए । दुई टोलीबीचको तेस्रो तथा अन्तिम खेल आइतबार हुनेछ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X