केन्द्रीय संस्करण

दाङमा मोटरसाईकल दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु

person explore access_timeमाघ ३, २०७६ chat_bubble_outline0
फाइल तस्विर

बुटवल । मोटरसाईकल दुर्घटना हुँदा दाङमा १ जनाको मृत्यु भएको छ । पश्चिमबाट आउँदै गरेको रा ५ प २२६९ नम्बरको मोटरसाइकल चिसापानीमा दुर्घटना दाडको शान्तिनगर गाउँपालिका वडा नं. ५ काशीपुरका टोपलाल केसीको मृत्यु भएको छ । 

प्रहरीले गम्भीर घाइते केसीको उपचारका लागि कोहलपुर लैजाँदै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको जनाएको छ । मदिरा सेवन गरी सवारी चलाउँदा अनियन्त्रित भई दुर्घटना भएको हुन सक्ने जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...