केन्द्रीय संस्करण

एमबाप्पे, नेयमार र सर्बियाको गोल

person explore access_timeमाघ २, २०७६ chat_bubble_outline0

पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) ले फ्रेन्च लिग वान फुटबलमा मोनाकोमाथि सादनार जित निकालेको छ । बुधबार राति भएको खेलमा पीएसजीले मोनाकोलाई उसैको मैदानमा ४–१ गोलले हरायो ।

पीएसजीको जितमा केलियन एमबाप्पले दुई, नेयमार र पाब्लो सर्बियाले एक एक गोल गरे । मोनाकोका तइमौके बकायोकोले सान्त्वना गोल फर्काए । एमबाप्पेले २४औं मिनेटमा गोल गर्दै पीएसजीलाई सुरुवाती अग्रता दिलाए । त्यसपछि पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा नेयमारले गोलगर्दै टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । सर्बियाले ७२औं मिनेटमा एक गोल थपेका थिए ।

८७औं मिनेटमा मोनाकोका तइमौकेले गोलगर्दै घरेलु टोलीको उत्साह बढाए । दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा एमबाप्पेले ब्यक्तिग दोस्रो गोल थप्दै पीएसजीलाई सजिलै जिताए । जितसँगै शीर्ष स्थानमा रहेको पीएसजीले २० खेलबाट ४९ अंक बनाएको छ । पीएसजी दोस्रो स्थानमा रहेको मार्सेल्लीभन्दा आठ अंकले अगाडी छ । मार्सेल्लीको ४१ अंक छ । पीएसजीसँग पराजित मोनाको २९ अंक सहित नवौं स्थानमा छ ।

बुधबार रातिनै भएको अर्को खेलमा तेस्रो स्थानमा रहेको रेनेसले निम्सलाइ उसैको मैदानमा १–० गोलले हरायो । रेनेसको जितमा एड्रिन हुनोउले ६४औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरे । जितसँगै रेनेसले ३६ अंक बनाएको छ । १५ अंक बनाएको निम्स रेलिगेसनको मारमा छ । अर्को खेलमा रिम्स र एमिन्सले १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...