केन्द्रीय संस्करण

बालुवाटारस्थित ललिता निवासको जग्गामा पनि शंकास्पद वस्तु भेटियो

person explore access_timeमाघ १, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौं । बालुवाटारस्थित विवादित ललिता निवासको जग्गामा शंकास्पद वस्तु भेटिएको छ । बुधबार राती विवादित जग्गामा बमजस्तो देखिने शंकास्पद वस्तु भेटिएको काठमाडौं प्रहरी प्रमुख उत्तमराज सुवेदीले जानकारी दिए ।

शंकाष्पद वस्तु भेटिएपछि नेपाली सेनाको बम डिस्पोजल टोली घटनास्थलमा पुगेको जनाइएको छ ।

बुधबारै प्रतिबन्धित नेकपा विप्लव समूहले ललिता निवासको ११५ रोपनी जग्गा कब्जाको घोषणा गरेको थियो भने सो जग्गा प्रकरणमा मुछिएका शोभाकान्त ढकालको घरमा बम विस्फोट भएको थियो । काठमाडौंको ढुंगेधारास्थित नर्सरी चोकमा रहेको ढकालको घरमा बम विस्फोट भएको हो  ।

कमेन्ट

  1. Jan. 16, 2020, 6:29 a.m. Lila Bahadur Mewahang Rai
    Samachar herne ko sathai bisleshan garne jasmine.
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...