केन्द्रीय संस्करण

देव विकास बैंकलाई कुमारी बैंकले एक्वायर गर्ने सम्झौता

person explore access_timeमाघ १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कुमारी बैंकले देव विकास बैंकलाई प्राप्ति (एक्वायर) गर्ने भएको छ । लामो समयदेखि छलफलमा रहेका कुमारी बैंक र देव विकास बैंकबीच एक्विजिसनका लागि बुधबार समझदारी जुटेको कुमारी बैंकका एक जना सञ्चालकले जानकारी दिए । ती संचालका अनुसार कुमारीले देवलाई १००ः८६ को अनुपातमा लिने प्रारम्भिक समझदारी भएको छ । 

कुमारीले देवलाई लिएपछि राष्ट्रियस्तरको विकास बैंकको संख्या ८ मा झर्ने छ । राष्ट्रियस्तरका अहिले ११ ओटा विकास बैंक अस्तित्वमा छन् । यसअघि कैलाश विकास बैंकलाई प्राइम कमर्शियल बैंकले र गण्डकी विकास बैठकलाई मेगा बैंकले प्राप्ति गर्ने सम्झौता गरिसकेका छन् ।  

क्षेत्रीय विकास बैंकहरुमध्ये पनि सहयोगी विकास बैंकलाई सिटिजन्स बैंकले लिँदैछ । उता सहारा विकास बैंकसँग देव विकास बैंकले नै एक्वायर गर्ने सम्झौता गरेको छ । बैंक तथा वित्तीय संस्थासम्बन्धी ऐनको प्रावधान अनुसार सहारालाई लिएपछि मात्रै देव विकास बैंक कुमारीमा विलय हुन सक्नेछ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...