केन्द्रीय संस्करण

इरानले डोनल्ड ट्रम्पको टाउकोको मूल्य तोक्योः ९ अर्ब रुपैयाँ पुरस्कार

person explore access_timeपुस २१, २०७६ chat_bubble_outline1

अमेरिकी हमलामा इरानका कमान्डर जनरल कासिम सुलेमानीको हत्यापछि इरान र अमेरिका एक अर्काविरुद्ध खनिएका छन् । आइतबार राष्ट्रपतिले इरानलाई विल्कुल नयाँ हतियारले हमला गर्ने धम्की दिए । अन्तर्राष्ट्रिय मिडियामा प्रकाशित खबरका अनुसार त्यसको केही बेरपछि इरानले ट्रम्पको टाउकोको मूल्य तोकेको छ । यसका लागि ८० मिलियन डलर (लगभग ९ अर्ब रुपैयाँ) तोकिएको हो ।

ट्रम्पको टाउकोको मूल्य तिर्न इरानीले गर्नेछन् दानः

जनरल सुलेमानीको अन्तिम संस्कारको क्रममा एक संस्थाले इरानका सबै नागरिकलाई एक डलर दान गर्न अपिल गरेको छ । ट्रम्पको टाउकोको बदलामा राखिएको ८० मिलियन डलर जम्मा गर्नका लागि संस्थाले सबै इरानी नागरिकलाई दान गर्न अपिल गरेको छ । मसादमा जतिबेला सुलेमानीको शोक सभा आयोजना गरिएका बेला इरानी संस्थाले यो घोषणा गरेको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Jan. 6, 2020, 11:37 a.m. Kuber Prasad Baral
    विश्व शक्ति राश्ट्रको शक्ति देखाउने होडले सम्पुर्ण मानव सभ्यता नै अराजकताको शिकार भइ अन्त्यमा विलोपिकरण स्थितिमा नपुग्लान भन्न सक्किन त्यसैले UNO जस्तो सङ्गठनले यसको निराकरणको उपायमा मध्यस्थता खेल्नुपर्छ। यस्तो कुरामा उसले मौनता साध्नु आफैले गरेको सङ्कल्प" भविष्यमा मानव सभ्यतालाई युद्धको विभिसिकाबाट बचाउने " भन्ने कुरालाई उपहास गरेको भन्ने ठहरिन्छ, यो सन्दर्भमा।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.