केन्द्रीय संस्करण

नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० : पूर्वसन्ध्यामा स्वयम्भूमा दिपावली (फोटोफिचर)

person explore access_timeपुस १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । भ्रमण वर्ष २०२० को पूर्वसन्ध्यामा स्वयम्भू स्तुपामा संयुक्त दीप प्रज्वलन गरिएको छ । विश्व संपदा सुचिमा समेत सुचिकृत स्तुपाबाट भ्रमण वर्षको स्वागतसहित विश्व शान्तिको कामना गर्दै दीप प्रज्वलन गरिएको हो । 
वुद्ध वल्र्ड टुरिजम राइटर्स नेपालको आयोजनामा मंगलबार साझ भएको उक्त दीप प्रज्वलन कार्यक्रममा दीप प्रज्वलन गर्दै पूर्व प्रधानमन्त्री तथा नेकपा नेता झलनाथ खनालले शान्तिका अग्रदुत गौतम वुद्धको जन्मभूमी र सगरमाथाको देश विश्वमा नै अनुपम भएको भन्दै विश्व समुदायलाई आउन आग्रह गरे । 

कार्यक्रमलाई संवोधन गर्दै वुद्ध वल्र्ड टुरिजम राइडर्सका संस्थापक अध्यक्ष माधव प्रसाद पाण्डेले नेपालको पर्यटन प्रवद्र्धनका लागि सधै संस्थाले महत्वपूर्ण भूमिका खेल्दै आएको र भविष्यमा पनि यस्तो काम गर्दै जाने बताउदै भ्रमण वर्षको स्वागतमा दीप प्रज्वलन कार्यक्रम राखिएको बताए ।

हेरौं तस्बिरमाः 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.