ad
केन्द्रीय संस्करण

‘दबंग थ्री’ सय करोड कमाउने सलमान खानको १५ औं फिल्म बन्यो

person explore access_timeपुस १०, २०७६ chat_bubble_outline0

सलमान खानको ‘दबंग थ्री’ ले बक्स अफिसमा सय करोडको आँकडा पार गरेको छ । सय करोड भारु व्यापार गर्ने सलमान खानको यो १५ औं फिल्म हो । फिल्मले रिलिजको पाँचौं दिन १२ करोड भारुको कारोबार गरेको छ । यो हिसाबले अहिलेसम्म फिल्मले १०३.८५ करोड भारु कमाई गरेको छ । फिल्ममा सलमानबाहेक सोनाक्षी सिन्हा, किच्चा सुदीप, सई मांजरेकर मुख्य भूमिकामा छन् ।

गत शुक्रबार रिलिज भएको दबंग सिरिजको तेस्रो फिल्म सय करोड क्लबमा समावेश भएको छ । नायकको प्रोडक्सन हाउसको आधिकारिक ट्वीटर ह्यान्डलबाट यो कुरा पुष्टि भएको हो ।

फिल्मले शुक्रबार २४.५० करोडको व्यापार गरेको थियो । यस्तै शनिबार फिल्मले बक्स अफिसमा २४.७५ करोड भारु जुटाएको थियो । फिल्मले आइतबार प्रदर्शनमा सुधार गर्दै ३१.९० करोड भारु कलेक्सन गर्यो । त्यसपछि सोमबारको व्यापार १०.७० भारु रह्यो । फिल्मले रिलिजको पाँचौं दिन अर्थात् मंगलबार १२ करोड भारु व्यापार गरेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.