केन्द्रीय संस्करण

सरकारले एमसीसीसँगको सम्झौता पारित गर्ने तयारी गरेलगत्तै बोल्यो विप्लव नेतृत्वको नेकपा

person explore access_timeपुस ७, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेकपाले एमसीसी र नेपाल सरकारबीच भएको सम्झौता र सो सम्झौतालाई संसदबाट पारित गर्ने तयारी प्रति गम्भीर आपत्ति जनाएको छ । सो पार्टीले आज एक विज्ञप्ति जारी गरी उक्त सम्झौता संसदको हिउँदे अधिवेशनबाट पारित गर्ने तयारीप्रति गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको हो ।

पार्टी प्रवक्ता प्रकाण्डद्वारा जारी विज्ञप्तिमा अमेरिकी साम्राज्यवादी शक्तिले दक्षिण एसिया र नेपाललाई प्रयोग गर्ने दुष्ट, कुत्सित नियतले अमेरिकाले नेपाललाई मोटो रकम गुलियो विषमार्फत फसाउन एमसीसी सम्झौतामा फसाउने षडयन्त्र गरिएको दाबी गरिएको छ । विज्ञप्तिमा सबै पक्षलाई उक्त सम्झौताका विरुद्धमा उत्रिन समेत आह्वान गरिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.