केन्द्रीय संस्करण

राज्यमन्त्रीको नेतृत्वमा सिरहामा न्यानो बाँडौ अभियान सुरु

person explore access_timeपुस ७, २०७६ chat_bubble_outline0

सिरहा । सिरहा प्रदेश २ का उद्योग,पर्यटन,वन तथा वातावरण राज्यमन्त्री सुरेश मण्डलले सिरहाका विभिन्न ठाउँमा ‘न्यानो पारौं’ अभियान शुरु गरेका छन् । अभियानको शुरुवात गर्दै मन्त्री मण्डलले उक्त अभियानका लागि पीडितलाई राहत दिन प्रदेशका सम्पूर्ण डिभिजन वन कार्यालयका अधिकारीहरुले दाउरा बाल्न र दाउरा वितरण गर्न अनुरोध गरेका छन् ।

मन्त्री मन्डल आफु पनि सिरहाको विभिन्न ठाउँमा पुगेर दाउरा बालन र दाउरा वितरणमा सहयोग गरेका छन् । सिरहा जिल्लाका विभिन्न चोकमा आगो बालेर राहत प्रदान गरिएको राज्यमन्त्री मण्डलले बताए ।  

केही दिनदेखि लगातार जारी शीतलहरका कारण मधेसको जनजीवन असाध्यै कष्टकर बन्दै गएको छ । मन्त्री मण्डलले विभिन्न निकायसँग समन्वय गरी आफुसँग भएका श्रोत र साधन समेत परिचालन गरी ‘न्यानो बाँडौ’ अभियान थालिएको बताए । 

राज्यमन्त्री मण्डलले ‘न्यानो बाँडौ’ अभियानमा सम्पूर्ण डिभिजन वन कार्यालयका प्रमुखलगायत सम्पूर्ण कर्मचारीहरुलाई दत्तचित्त भई लाग्न अनुरोध  गरेका छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.