केन्द्रीय संस्करण

सन्तोषले जिताए च्यासललाई

person explore access_timeमंसिर ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । जापानमा बस्दै आएका कप्तान सन्तोष साहुखलको सानदार प्रदर्शनसँगै च्यासल युवा क्लबले सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिगमा विजयी सुरुवात गरेको छ । दशरथ रंगशालामा सोमबार भएको खेलमा च्यासलले संकटा क्लबलाई २–० गोलले हरायो । च्यासलले दुवै हाफमा एक–एक गोल गरेको थियो ।

४२ औं मिनेटमा पहिलो गोल गरेका सन्तोषले ८५ औं मिनेटमा गोल गर्दै च्यासलको जित पक्का बनाए । साविक उपविजेता संकटाले केही अवसर बनाएपनि सफल हुन सकेन । जितसँगै च्यासलले तीन अंक बनाएको छ । टोलीको जितमा महत्वपूर्ण दुई गोल गरेका सन्तोस म्यान अफ दी म्याच भए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.