केन्द्रीय संस्करण

‘ए’ डिभिजन लिग शनिबार

person explore access_timeमंसिर २५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं। सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबल शनिबार देखि सुरु हुने भएको छ ।
 दशरथ रंगशालामा सुरु हुने लिगको उद्घाटन खेलमा मछिन्द्रर ब्रिगेड ब्वाईज क्लब (बीबीसी) बीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले बुधबार लिगको खेल तालिका सार्वजनिक गरेको हो । 

लिगमा ‘ए’ डिभिजनका १४ क्बलबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । एन्फाले हरेक राउन्डमा सात खेल सञ्चालन गर्नेछ । आइतबार देखि प्रत्येक दिन दुई खेल हुनेछ । लिगका लागि १४ वटै क्लबले खेलाडी अनुबन्ध र तयारी सुरु गरेका छन् ।

 लिगमा हरेक क्लबले तीन जना विदेशी खेलाडी खेलाउन पाउनेछन् । २०७२ सालको भूकम्पका कारण क्षति पुगेको दशरथ रंगशालामा झन्डै पाँच बर्षपछि लिग फुटबल हुन लागेको हो । १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को समापनसँगै रंगशाला फेरि फुटबल मय बन्न लागेको हो ।
 लिगमा कूल ९१ खेल हुनेछ । लिगमा अंक तालिकाको शीर्ष स्थानमा रहने टोली च्याम्पियन बन्नेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.