केन्द्रीय संस्करण

अवार्ड नपाउँदा रिसाए शाहिद कपुर, कार्यक्रमलाई बीचैमा छोडेर हिँडे

person explore access_timeमंसिर २५, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड नायक शाहिद कपुरको फिल्म कबीर सिंहलाई दर्शकले निकै रुचाएका छन् । फिल्मले बक्स अफिसमा पनि राम्रो कमाई गरेको छ । दर्शकले फिल्ममा शाहिद कपुरको अभिनयको अत्यधिक तारिफसमेत गरेका छन् । यसैकारण फिल्म सन् २०१९ को हिट फिल्मको सूचीमा समावेश भयो ।

शाहिद कपुरलाई एक अवार्ड कार्यक्रममा यही कुराले नराम्रो लाग्यो । पिंकभिलाका अनुसार शाहिद कपुर एक अवार्ड कार्यक्रममा समावेश भएका थिए तर कबिर सिंहमा अभिनयका लागि उनलाई कुनै पनि अवार्ड दिइएन । जसका कारण उनी निकै रिसाए र कार्यक्रमलाई बीचमा नै छोडेर हिँडे । यसबाहेक शाहिद कपुरले कार्यक्रममा आफ्नो प्रस्तुती दिन पनि अस्विकार गरे ।

किन रिसाए शाहिद कपुर ?

एक स्रोतका अनुसार शाहिद कपुर कार्यक्रम निर्मातासँग निकै रिसाए किनभने उनले कबिर सिंहबाट अभिनयको भिन्न स्केल सेट गरेका छन् । रणवीर सिंहले अवार्ड पाउने बित्तिकै शाहिद कपुर जुरुक्क उठे र कार्यक्रमबाट हिँडे । त्यहाँ उनले आफ्नो प्रस्तुती दिनु थियो तर उनले यस्तो गरेनन् ।

रिपोर्टलाई मान्ने हो भने शाहिद कपुरलाई कार्यक्रम बीचमा नै छोड्नु पर्दा कार्यक्रम आयोजकलाई पनि झट्का लाग्यो । कामको कुरा गर्ने हो भने शाहिद कपुर फिल्म जर्सीको सुटिङमा व्यस्त छन् । यो फिल्ममा उनीसँग बुवा पंकज कपूर पनि देखिएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.