केन्द्रीय संस्करण

रंगशालामा सांसद र कर्मचारीबीच फुटबल : चार गोल हानेर कर्मचारीले हराए

person explore access_timeमंसिर २४, २०७६ chat_bubble_outline0

संसद सेवा दिवसको अवसरमा गरिएको मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगितामा कर्मचारीले चार गोल अन्तरले सांसदहरुको टोलीलाई पराजित गरेको छ । साग अन्र्तगत फुटबलको फाइनल खेलपूर्ण दशरथ रंगशालामा गरिएको मैत्रीपूर्ण खेल ४–० गोल अन्तरमा टुङ्गिएको संघीय संसदका सह प्रवक्ता दशरथ धमलाले रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।

३० मिनेटको सो प्रतिस्पर्धामा संघीय संसदका नायव सुब्बा निरज पन्थीले १ गोल र हलुका सवारी चालक राजेन्द्र महर्जनले २ गोल गरेका थिए ।

खेलमा कर्मचारीको तर्फबाट संघीय संसदका महासचिव मनोहर प्रसाद भट्टराईले नेतृत्व गरेका थिए भने सांसदरुको तर्फबाट राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष गणेश प्रसाद तिमिल्सिनाले नेतृत्व गरेका थिए । खेलमा राष्ट्रियसभा तथा प्रतिनिधिसभाका सांसदहरु र संघीय संसदका विभिन्न तहका कर्मचारीहरु सहभागी थिए ।

हरेक बर्ष मंसिर २८ गते संघीय संसद सेवा दिवस मनाउने गरिएको छ । २०५८ सालमा संसद सेवा निजामती कर्मचारी सेवाबाट स्वायक्त सेवाको रुपमा गठन भएको थियो । २०५८ साल मंसिर २८ गते ऐन जारी भएको अवसरमा संघीय संसदका कर्मचारीहरुले विभिन्न कार्यक्रम गरी यो दिवस मनाउने गरेको सह प्रवक्ता धमलाले जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.