ad

बक्सिङमा भुपेन्द्रले पनि जिते स्वर्ण

person explore access_timeमंसिर २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । १३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत बक्सिङमा भुपेन्द्र थापामगरले स्वर्ण जितेका छन् । 


सोमबार भुपेन्द्रले ६४ केजी तौल समूहमा स्वर्ण जितेका हुन् । फाइनलमा भुपेन्द्रले भारतका मनिष कौसिकलाई हराए । यससँगै सागमा नेपालको स्वर्ण संख्या ४७ पुगेको छ । आजै बक्सिङमा नेपालकी मिनु गुरुङले स्वर्ण जितेकी छन् ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।